Na lyžích

1. března 2009 v 17:27 | Jay |  Jen tak...
O víkendu jsem jel poprvé lyžovat, aniž by se jednalo o středoškolský kurz.


Už několik let si totiž říkám, že nemám žádnou zimní aktivitu, kromě sporadického bruslení. Nové brusle jsem si koupil loni a myslím že je docela používám. Ale jinak nic, takže byl čas do toho praštit.

Využil jsem tedy nabídky jednoho kamaráda a jeli jsme na Tanvaldský špičák. Cestou tam jsem si zavzpomínal na školní lyžáky, kde jsem byl pravidelně zařazován do skupiny "loserů" a měl jsem obavy, co sakra budu dělat dva dny na sjezdovce?

Jenže za těch více než deset let, kdy jsem stál na lyžích, prošlo toto odvětví jistým vývojem a v půjčovně lyžařského vybavení mi kromě nezbytné helmy půjčili carvingové lyže pro začátečnické dřeva - a světe div se, za chvíli už jsem si to hasil po sjezdovce! Za styl bych asi moc bodů nedostal, ale šlo to překvapivě lehce. Lyže se totiž ovládají víceméně samy.

Tento článek píšu nejen proto, že se chci podělit o svou radost, ale abych (řečeno politickým žargonem) vyslal jasný signál. Ti z vás, kteří mají z minulosti z lyžování mindráky, nebojte se toho, protože dnes to zvládnete i vy!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Další lůzr ze školních lyžáků Další lůzr ze školních lyžáků | 4. března 2009 v 17:54 | Reagovat

Nevěřim, že tys byl v jednom v kuse držkou v závěji?

A na lyžácích nešlo o to naučit se lyžovat, ale opít a vošukat nějakou spolužačku, což se nám bohužel ani jednomu nepovedlo, jelikož nám blbcům šlo o lásku...

2 MALY MALY | 8. března 2009 v 12:14 | Reagovat

ZAJMAVEJ BLOG KUKNI PLS NA MUJ http://ndna-ss.blog.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama