Barrandov vs. Prima Cool

15. dubna 2009 v 18:14 | Jay |  Média
V rozmezí několika měsíců se na televizním trhu objevily dvě televize, které jsou určeny takříkajíc pro mne. Teoreticky by se tedy neměly nijak lišit, ale jaká je realita? Nebe a dudy...Barrandov začal dříve a jeho manažer Sidovský (jinak impresário Jurského parku normalizační zábavy, což nás mělo varovat předem) se nechal slyšet, že je to televize pro lidi okolo třiceti, pro které je současná nabídka o ničem a chtějí něco nového. Pak vypukl zahajovací mejdan s Vondráčkovou a spol. a bylo vymalováno. Když Barrandov zapnete, přemýšlíte, jestli se díváte na Primu nebo Nova Cinema - samý německý detektivky, ve kterých ale vduchem nelítají ani ty hořící audiny. Prostě peklo. A ty jejich zprávy? Koho proboha zajímá, co si myslí nějaký panáci o kuriozitkách stažených z YouTube?

Jediné pozitivum Barrandova jsou Zprávy z naší vesnice, nebo jak se to jmenuje, kde vysílají reportáže o tom, co se děje v jedné typické české vesnici. Jednoduché, vtipné a upřímnné. Jenže kdo by na to čekal, že?

Po zkušenosti s Barrandovem jsem se trochu bál Primy Cool, zvlášť to první slovo v názvu bylo trochu odrazující. Ale výsledek je víc než fajn. Na nic si to nehraje a vysílá to programy, které sice nevyhledávám, ale když na to přepnu, tak tam zůstanu. Futurama s českým dabingem je sice hrůza, ale zaplaťpámbůh za to! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama